SEÇKİN ŞENVARDAR – İki yılın ardından ailesiyle özlem gideren oyuncu, “Burası benim ikinci vatanım. Çok iyi insanlara denk geldim. Türkler beni sahiplendi ve bir kızı olarak gördü” diyerek, Türkiye’ye olan sevgisini dile getirdi.
Related Posts
Türk Tarihinde Kurt Sembolü
Atatürk Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Savaş Eğilmez, Türk tarihinde kurt sembolünün var olduğunu söyledi. Kurdun, Türk tarihinde özellikle de destan, efsane ve hikayelerinde çok önemli bir yer teşkil ettiğini söyleyen Doç. Dr …
Bir zamanlar sahnede “ateş parçası’ gibiydi…Elden ayaktan düştü: Onu pamuklara sarıp sarmalıyorum, çünkü çok seviyorum
“Biz şimdi hayatımızın öyle bir evresindeyiz ki ben artık kocama bakıyorum. Mecbur olduğum için değil istediğim için, onu sevdiğim için…Onu bir Çin vazosu gibi pamuklara sarıp sarmalıyorum…”
Festivali zirveye çıkardı
Edis, önceki akşam 13. Alaçatı Ot Festivali’nde sevenleriyle buluştu.