Saçları gürleştiriyor! 2 hafta içinde mucize sonuç

Saçlarınızın gür ve canlı olmasını istiyorsanız saçlarınıza iyi bakmanız gerekir. Günlük alışkanlıklarınız, beslenme düzeniniz ve mevsimsel değişiklikler saç sağlığınızı doğrudan etkiler. Saçlarınızın zarar görmesini engellemek için bakım yapmanız şart. Ancak bakım ürünlerine çok paralar harcamayı istemiyorsanız doğal bakım yöntemlerinden de destek alabilirsiniz. Saçlar için en etkili doğal ürünlerden biri de Muz. Muz, hasar görmüş saçı onarmaya yardımcı olabilecek mükemmel bir vitamin, magnezyum, potasyum ve silikon kaynağı gibi çeşitli besin öğelerine sahiptir. Düzenli olarak muz maskesi yapmak saçlarınızı kısa sürede gürleştirebilir.

SAÇLARI GÜRLEŞTİRİR

Muz vitamin deposu içeriği ile saç köklerini güçlendirir. Saç köklerinin nefes almasını sağlar. Saçların daha gür ve canlı uzamasına yardımcı olur. Parlaklığını yitirmiş saçları onarır. Kırılmaları engeller.

EVDE MUZ MASKESİ TARİFİ

Evde yapabileceğiniz hızlı, süper etkili bir saç maskesi.

1 muz, 1 çay kaşığı aloe vera jeli ve 1 çay kaşığı zeytinyağını karıştırın. Bunları bir karıştırıcıda öğütün ve pürüzsüz bir macun yapın.

Saçınıza eşit miktarda uygulayın ve 20 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın.

İki haftada bir saç maskesi kullanmayı alışkanlık haline getirin.

Saçlarınızı beslemek ve onlara hak ettikleri bakımı vermek önemlidir. Herkesin evde kolayca yapabileceği harika bir kendin yap paketi, 1 olgun muzu 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 çay kaşığı aloe vera jeli ile karıştırmaktır. Bir karıştırıcıda iyice öğütün, pürüzsüz bir macun yapın ve saçınıza eşit şekilde uygulayın. 20-30 dakika bekletin ve durulayın.

Muz saçınıza yapışırsa endişelenmeyin, saçınızdan tamamen çıkması için bir veya 2 yıkama gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir