Honor V Purse, tasarım olarak rakiplerine fark atabilir

Honor’un katlanabilir V Purse akıllı telefonu hakkında duyumcu Digital Chat Station tarafından bazı anahtar bilgiler paylaşıldı. Duyumcuya göre, bu cihazın kalınlığı ve ağırlığı geleneksel katlanmayan akıllı telefonlarla benzer. Ancak bu, Honor için yeni bir şey değil. Daha önce Honor, şimdiye kadarki en ince katlanabilir telefon olan Magic V2‘yi piyasaya sürdü.

V Purse’nin büyük bir 2K ekranı olacak ve 2348×2016 piksel çözünürlüğe sahip. Ayrıca, 35W hızlı şarj özelliği bulunacak. Raporlara göre cihaz, Snapdragon 778G yonga setiyle donatılacak. Honor, yonga seti seçimi konusunda Qualcomm ile işbirliğini sürdürüyor ve şu anda Dimensity platformunu tercih etmiyor.

Honor V Purse, tasarım olarak rakiplerine fark atabilir

V Purse’ün ardından Honor, Magic V2‘ye daha uygun fiyatlı bir alternatif olarak görülen Magic Vs2’nin lansmanına hazırlanıyor.

1 Eylül 2023’te düzenlenen IFA 2023 etkinliğinde Honor, V Purse‘nin bir ön gösterimini yaptı. Ancak detaylar açıklanmadı. Honor Terminal Co., Ltd.’nin CEO’su Zhao Ming, cihazın etkileyici bir katlanmış kalınlığa sahip olduğunu belirtti: 9 mm’nin altında. V Purse’nin ilginç bir özelliği, telefon katlandığında bile çalışan ve dinamik içerik gösterebilen arka ekranıdır. Ayrıca doğru eklentilerle, cihaz dekoratif bir “el çantası”nın görünümünü taklit edebilir. Honor’a göre, 400.000 katlama işlemine dayanabilecek dayanıklı bir menteşe geliştirdiler.

Honor V Purse‘nin resmi lansmanı Çin pazarında 19 Eylül’de saat 19:00’da planlanıyor. Bu etkinlik sırasında, bu yenilikçi katlanabilir akıllı telefonun daha fazla detayı, yapılandırmaları ve fiyatlandırması hakkında bilgi verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x